מי אנחנו

אודות Shiny tech

חברת Shiny tech קיימת מאז שנת 2021. אנו מתמחים בייצור תכשיטי יהלומים אקולוגיים הידידותיים לסביבה, תוך הקפדה על רמת גימור מהגבוהות ביותר. 

ב Shiny tech שמנו לעצמנו מטרה, להביא לציבור הרחב את בשורת יהלומי המעבדה, יהלומים שלא מתפשרים על איכות, תוך הצעת מגוון מחירים המתאימים לכל כיס.

אודות
אודות

אתיקה ושקיפות מסחרית

שוק היהלומים הוא שוק גדול ומורכב, שמצריך ידע ומומחיות. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לא ללכת לאיבוד.

באתר, תוכלו לחקור ולרכוש ידע על עולם היהלומים. בבלוג(קישור לבלוג) או בלשוניות ההדרכה בדף המוצר(דוגמא של סימן שאלה) , רגע לפני שתבחרו את התכשיט המושלם עבורכם.

עם כל תכשיט באתר, מגיעה תעודה גמולוגית בינלאומית, התכשיט נבדק על ידי מעבדה אובייקטיבית ובלתי תלויה, המבטיחה לכם – הלקוחות שלנו, שהפריט שהזמנתם הוא בדיוק מה שקיבלתם!

התעודה מוכרת על ידי חברות הביטוח השונות כמכון אובייקטיבי ומוסמך לקבוע את שווי הפריט. כך שתוכלו לבטח את התעודה מבלי לפגוש שמאי!

בשביל טנגו צריך שניים, ואין רקדנים טובים מאיתנו, אנו מתחייבים ליחס אישי ואדיב לאורך כל תהליך הרכישה, מההתלבטות ועד המסירה. ליווי מקצועי והפיכת התהליך למהנה, מפרה ובעיקר משתלם.

אחד העקרונות המובילים אותנו, הוא איכות בלתי מתפשרת תוך שמירה על זכויות אדם. לצערנו, תעשיית היהלומים הטבעיים, מנצלת את מעמדם החברתי של הכורים במדינות הכרייה.

עד היום בעולם, מתו מעל שלושה מיליון בני אדם בתהליכי כריית היהלומים הטבעיים.

שכרם המשוער של הכורים במכרות הדמים הוא 0.07$ ליום עבודה.

לעומת זאת יהלומי המעבדה מיוצרים על ידי אנשי מקצוע במדינות מפותחות, בסביבה סטרילית אשר אינה מסכנת את עובדיה, ואינה פוגעת בזכויותיהם, ולכן יהלומי המעבדה הם הבחירה הטבעית!

התרומה שלנו

אנו בShiny tech עשינו חושבים והגענו למסקנות, שיש כאן תהליך שכמעט כל אדם פוגש אותו, פעם אחת בחייו, רכישת טבעת אירוסין, מתנה ליום הולדת, מתנת לידה ועוד. לכן החלטנו לנצל את התהליך. אנו תורמים לתהליכים שמשפרים את העולם והופכים אותו למקום טוב יותר. כל התכשיטים שלנו מיוצרים ממתכות ממוחזרות, צמצום טביעת הרגל האקולוגית בתהליך ייצור התכשיט. בכל רכישה באתר אנו תורמים 5% לארגונים ללא מטרות רווח, לפי בחירה שתואמת את הערכים שלכם! התהליך מתרחש ללא פגיעה בסטנדרט ייצור התכשיט, היהלומים נשארים במחירי השוק, התרומה היא עלינו! כל מה שעליכם לעשות הוא לרכוש במקום הנכון, ולבחור היכן לעשות טוב בעולם.

התאמה אישית

המאה העשרים ואחת פתחה אפשרויות טכנולוגיות במגוון תחומים. 

אחד הכלים אשר קיבלנו בעולם התכשיטים, הוא היכולת לעצב תכשיט מן הדמיון באמצעות בניית מודל תלת מימדי. המודל נותן לנו את היכולת לקבוע את עיצוב ואופי התכשיט לפי רצונותיכם, ברמות דיוק מירביות. אנו ניפגש, נשרטט, נעצב, ,ונשתמש ברפרנסים מתמונות, על מנת להחיות כל עיצוב לכדי לא פחות מיצירת מופת שעוצבה במיוחד בשבילכם!