תתחדשו! המוצר יצא לייצור ויגיע אליכם בקרוב!

מספר ההזמנה שלך: ---

ועכשיו לשלב הבא, כפי שאנו מאמינים ששמתם לב, חרטנו על דגלנו את עשיית הטוב, מעבר לייצור תכשיטי יוקרה, אנו חושבים שכיום ב2022 לכל חברה יש אחריות מוסרית ומאמינים מאוד ב"Earn To Give" אם אנחנו מרוויחים, גם החברה צריכה להרוויח מאתנו באופן ישיר.

 מוצגים לפניכם כמה ארגונים ללא מטרות רווח, שלאחר מחשבה עמוקה נבחרו לייצג את עשיית הטוב בעולם, מוזמנים לבחור בין הארגונים השונים, 5% מסכום קנייתכם ייתרמו למען עשיית הטוב בעולם.

מידע על העמותות

ההזמנה נשלחה!

עלם 

עמותת עלם מטפלת בבני נוער, צעירות וצעירים במצבי סיכון, ומפעילה עבורם תכניות איתור, סיוע וטיפול בפריסה ארצית.

תחום קצה בעמותת עלם מיועד לבני נוער, צעירות וצעירים המצויים בקצה רצף הסיכון, מתמודדים עם טראומה מורכבת, מצבים של חסרות בית, פגיעות מיניות, בדידות, ניתוק וניכור ונאלצים לשרוד באמצעות זנות, שימוש בחומרים ממכרים ועוד.

העמותה מפעילה עבורם מרכזי סיוע הפועלים 24/7, מקבלים מיד וללא תנאי, מספקים מיטה חמה, קורת גג בטוחה, מענים הומניטריים וכן אפשרות לקשר, מיצוי זכויות, ובניית תוכנית טיפול אישית המותאם למצבו/ה של כל נער/ה.

תרומה לעמותה תסייע להמשיך ולתת סיוע בזירות הזנות, ברשת, ברחוב ובמרכזי הסיוע של עלם.

 https://www.elem.org.il/

ההזמנה נשלחה!

חלאסרטן

בכל יום 10 צעירים בגילאי 18-44,מאובחנים בסרטן בישראל – 3800 צעירים בשנה.
חלאסרטן נמצאת שם עבורם מרגע האבחנה והטיפולים בבתי החולים ובתכניות תמיכה מותאמות במיוחד בשבילם. בין התכניות – קבוצות צמיחה, חזרה לעבודה, ספורט, מסעות למדבר, מערכים ועוד. התכניות מובלות ע"י צעירים שהחלימו, לחלאסרטן קהילת חולים ומחלימים הפעילה 24/7 גם בפייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק ובאתר חלאסרטן – על מנת שאף צעיר.ה לא יהיו לבד במחלתם.

https://www.stop-cancer.co.il/

ההזמנה נשלחה!

Diamonds for peace

החזון שלנו הוא עולם שבו יהלומים נכרים, נחתכים ומעובדים, תוך התחשבות בזכויות אדם ובהגנת הסביבה.מטרתנו היא שיפור תנאי העבודה והסטטוס החברתי של העובדים בשרשרת אספקת היהלומים העולמית, כמו גם קידום אתיקה והוגנות בתעשיית היהלומים. מה אנחנו עושים? העלאת המודעות בנוגע לסוגיות אתיות בתעשיית היהלומים. מספקים תמיכה במטרה לשפר את תנאי העבודה ומצבם החברתי של העובדים במכרות במדינות מתפתחות, במיוחד באפריקה. מעניקים סיוע הומניטרי במקרים של מגפות עולמיות ואסונות טבע במדינות היעד.

https://eng.diamondsforpeace.org/

ההזמנה נשלחה!

Water for people

החזון שלנו הוא עולם שבו לכל אדם יש גישה למים אמינים, בטוחים, ולשירותי סנטיציה.

Water for people קיימת על מנת לקדם את ההתפתחות של מים באיכות גבוהה, שירותי סניטציה, נגישים לכל, שמתוחזקים על ידי קהילות חזקות, עסקים, וממשלות.

https://www.waterforpeople.org