התרומה שלנו

Shiny Tech  מאמינה ביכולת שלנו ליצור תעשיית תכשיטים, שאינה פוגעת בטבע ובזכויות האדם. אנו לוקחים אחריות ליצירת חברה מתוקנת באמצעות תרומה כספית לארגונים ללא מטרות רווח, אשר נועדו לשמור ולשפר את הכדור עליו אנו חיים, תוך הקפדה על איכות המוצר הגבוהה ביותר. בShiny Tech  אנו לא מנצלים את הטבע, הטבע הוא מקור ההשראה שלנו.

מחזור מתכות

מתכות שמגיעות ממכרות, כרוכות בסבל רב של הכורים, אשר זכויותיהם נפגעות. תנאי העובדים בתהליך הכרייה גורמים לפציעות ואף מוות של הכורים. הכורים אינם מקבלים שכר ראוי על עבודתם וחיים בתנאים של מחסור ועוני מחפיר. נוסף לזאת, כריית המתכת גורמת לזיהום סביבתי וטביעת רגל אקולוגית משמעותית, אותה אנו מצמצמים כאשר אנו משתמשים במתכות ממוחזרות.

כחלק מהמחויבות שלנו לטבע ולבני האדם, Shiny Tech משתמשת בכלים למחזור מתכות יקרות, על מנת להפחית את טביעת הרגל הסביבתית ואת הפגיעה בזכויות האדם לכדי המינימום האפשרי, ללא פגיעה באיכות התכשיט.

טבעת "קורצ'אק"
טבעת "בואי"

תרומה לסביבה

יהלומי המעבדה הינם יהלומים זהים ליהלומים טבעיים, הטומנים בחובם יתרון משמעותי, צמצום טביעת הרגל האקולוגית.

בתהליך הכרייה של יהלומים טבעיים, משתחררים לאוויר גזי חממה, אשר מזהמים את הסביבה.

לעומת זאת יהלומי מעבדה כשמם כן הם, נוצרים בתנאי מעבדה, במכונות שיוצרות לחץ באטמוספירות גבוהות, וחום מאוד גבוה, אשר בעצם מחקים את התהליך המתרחש באדמה בהיווצרות היהלומים הטבעיים. הכל מופעל על ידי חשמל ומצמצם משמעותית את הפגיעה בסביבה.

תרומה לקהילה

כחברה, מרגישה אחריות מוסרית לחלוק מהרווחים שלה, על מנת להפוך את העולם למקום טוב יותר לחיות בו.
יהלומי המעבדה והמתכות הממוחזרות, יצרו מהפכה בעולם התכשיטים! 

מעבר ליכולתם לצמצם פגיעה משמעותית בסביבה, ב Shiny Tech  החלטנו דווקא בתהליך הכל כך יפה של הצעת נישואין בין בני זוג, ללא הבדלי דת, גזע ומין, פשוט אהבה. זה הזמן לתרום, ולפזר אהבה לבני האדם הזקוקים לכך. ולא, זה לא בא על חשבונכם, Shiny Tech  עומדת בגאווה במחירי השוק המתעדכנים ודואגת לתרום מהרווחים שלה!

אז אם אתם רוצים להציע נישואין, רוצים לקנות מתנת לידה, או אפילו מתנה ליום ההולדת של האנשים שאתם אוהבים, תעשו קצת טוב בעולם, טוב שתואם את הערכים שלכם. 

את המומחיות, המקצועיות ורמות הגימור – תשאירו לנו!

טבעת "לותר קינג"